fbpx
 

References

We are here for you!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Our References

We are pleased when you are pleased.

Customer Experiences

As Dijital Gen family, we are always with you.
Web sitesi tasarımı ve yazılımı, Dijital Katalog ve kurumsal Linkedin yönetimi konularında destek aldığımız Dijital Gen ekibine, daima gelişmeye yönelik çalışmaları ve çözüm odaklı bakış açıları için teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dileriz.
Muammer KavasGenel Müdür | İsotlar Grup
Dijital Gen bizim ajans hizmetleri ve pazarlama faaliyetlerimizde çok iyi bir iş birliği geliştirdiğimiz; genç, dinamik ve sonuç odaklı yapısıyla keyifle çalıştığımız bir çözüm ortağı oldu. Uzun yıllar birlikte çalışmaya devam etmek dileğiyle.
Roto Frank Türkiye
Çocuk tekstili üzerine perakende ve e-ticaret hizmeti veriyoruz. Dijital Gen’in ajansı Mini Planet ile de yaklaşık 1,5 aydır çalışıyoruz. Şunu söylemek isterim ki bu kadar kısa sürede çok güzel bir senkronizasyon yakaladık. Olaylara oldukça çözümcül yaklaşıp hemen aksiyon alabiliyoruz. Bizim gibi sürekli ürün değişkenliği gösteren firmalar için bu çok önemli. Oldukça donanımlı ve profesyonellerden kurulu bir ekip.
Rıdvan Fidel Arslan Kurucu | Ugly Duck Kids
Dijital Gen’in ajansı Mini Planet ekibine benim için önemli olan konuları aktardıktan sonra hızlı ve programlı şekilde geri dönüşleri oldu. Bu yaklaşımları açıkçası bana güven veriyor. Çalışanların isteklere uygun ve hızlı geri dönüşü, başarılı sonuçları beraberinde getiriyor. Adıma yürütülen sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmaları sayesinde ilk 3 ayda %36’lık bir büyüme yakaladık. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
Mert GülşenKurucu I Daimon Gayrimenkul
İnternet ağı üzerindeki satış rakamlarımızı 6 ay gibi bir sürede 20 katı artıran, gerekli envanter ve alt yapıyı kurarak sektördeki bilinirliğimizi aynı oranda yükselten Sercan bey ve ekibine çok teşekkürler. Dijital Gen ile ortaklığımız sürecince başarılarımızın artacağından hiç şüphemiz yok.
Can YiğitCEO I Yiğit Grup
WEB sitemin tasarlaması, yapımı aşamasında destekleri, fikirleri ve profesyonel tavırları ile ilk günden itibaren çalışmaları yürüten ve sabırla yanımda olan Dijital Gen ailesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Feryal GültepeKurucu I Simamapet
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png
Our only goal is to find the most suitable innovative software solution for our customers by understanding their needs and to be a part of the rise in their business.
Dijital GenDiscover the Digital in Your Genes!
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png