fbpx
 

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Gen merak edilenleri sizler için cevapladı.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitem olsun isteyenler sordu, Dijital Gen cevapladı.
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/09/image_illustrations_05.png
01
Kurumsal Web Sitesi nedir?

Kurumsal web sitesi bir işletmenin ticari kriterlerine ve karakterine uygun şekilde tasarlanarak hazırlanan, farklı kodlama yöntemleri ile web üzerinde en doğru şekilde yayına alınan sayfalardan oluşur. Kurumsal kimliğinize uyacak ve çizginizin dışına çıkmayacak şekilde hazırlanması son derece önemlidir. Kullanıcı dostu, sade, şık ve anlaşılır içerik ile yazılmasının yanında, ziyaretçilerinin sorularına, isteklerine cevap veren bir yapıda olması önemlidir. Günümüzde sadece ulaşılabilir olmak için değil, birçok tanıtım faliyetleri de web siteleri üzerinden yapılmaktadır.

02
Web Tasarımı nedir?

Web Tasarım belirli bir karakter, kültür ve sinerji içerisinde oluşturulmuş ve içerisinde hedef kitlesine yönelik içerikler hazırlanan yazılımın görsellikle birlikte bütünleştiği bir web sayfasıdır. Web sayfaları ticari veya bireysel olarak hazırlanabilir. Web Siteniz ne olursa olsun önemli olan tasarımın kullanım kolaylığı ve kullanıcının sitede geçirdiği deneyimdir. Bu deneyimi sağlayacak olan ise tasarımın kendisidir.

03
Web sitemde neler olmalı?

Web sitenizde ki içerikler öncelikle özgün yani size ait olmalıdır. Kendinizi en iyi siz tanımlar ve anlatabilirsiniz. Kendinizi, ürün veya hizmetlerinizi anlaşılır bir dilde ve görselde detaylı şekilde sunmanız önemli bir diğer konudur. Hedef kitlenizi en iyi tanıyan kişiler olarak sizlere en çok sorulan konuları kesinlikle web sitenizde anlatıyor olmanız, ulaşılabiliyor olmak için iletişim bölümünde iletişim adresinizi ve irtibat numaranızı bulundurmanız gereklidir.

Dijital Gen bu konuda sektöre özel çalışmaları ile de hedef kitlenizi tanımanıza ve sınıflandırmanıza yardımcı olmaktadır.

04
Yönetim Paneli gerekli mi?

Yönetim Paneli olmayan web sitelerini kesinlikle tercih etmeyin. Web sitesi yönetim panellerinin kolay kullanılabilir olması ön tasarım kadar önemli bir konudur. Kullanımı sizlerin elinde olmayan veya karmaşık bir panel üzerinde çalışmak, sizlerin sürekli destek alma ihtiyacınızı doğuracağı gibi kodlama bilen bir yazılımcıya da ihtiyaç duymanıza sebep olmaktadır. Bu sizler için hem zaman kaybına, hem de para kaybına sebep olacaktır.

Web sitenizi yaptıracağınız kişi veya kurumdan demo panel veya küçük bir panel tanıtımı istemeniz oldukça önemlidir. Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz, kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olmanız sizler için son derece önemlidir.

Dijital Gen Panel Yönetimleri kullanıcı dostu, kullanımı kolay olarak dizayn edilir ve ihtiyaca uygun geliştirmeler ile güncellenir. Panellerimizin öncelikli dili Türkçe dir. Farklı dillerde hizmet almak isteyen müşterilerimize ise ; ister opsiyonel olarak, ister Ana Dil olarak farklı dil seçeneklerinde hizmetimiz sunulmaktadır. Bununla birlikte Dijital Gen Panel Yönetim Desteği, hizmet alınan her ürün için detaylı olarak verilmektedir.

05
Web sitesi yaptırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Öncelikle yaptırmak istediğiniz web sitesini planlayın. Web siteniz Kurumsal bir web sitesi olacak ise, Ürün veya hizmetlerinizi sınıflandırın. Web siteleri günümüzde sizlerin internetteki imzanızdır. Nasıl bir firma olarak görünmek istediğinize karar verin. Hakkınızda bilgi almak isteyen, sizlere ulaşmak isteyen ve iletişime geçmek isteyen bir çok kişi veya kurum olacaktır. Kendinizi iyi tanımlamanız ve anlaşılır bir dilde yazıya döküyor olmanız gerekmektedir.

Dijital Gen sizleri dinler ve içerik konusunda da sizlere yardımcı olur. Dijital Gen ile iletişime geçerek Sektöre özel sunduğumuz tasarımlar ve yazılımlar ile kolayca tanışabilirsiniz.

https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Yazılımı ulaşılabilir yapmak için çalışıyoruz.

Sektöre özel yazılımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle şimdi iletişime geç!
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Dijital Gen neler sunuyor?

Dijital Gen'in en büyük farkı, misyonu olan yazılımı ulaşılabilir yapmaktır.
01
Dijital Gen nedir?

Dijital Gen bir Yazılım ve Teknoloji firmasıdır. Yenilikleri takip eder ve yazılımlarında kullanarak farklı alanlarda yeni ürünler sunar. İhtiyaçları belirler, yenilikçi teknolojiler ile kolay kullanılabilir yazılımlar üretir. Kurum veya Firmaların işlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak işlerini geliştirecekleri, fark yaratabilecekleri özel yazılımlar tasarlar. Firmaların işlerini hatasız ve tek bir yerden yürütebilecekleri entegrasyon yazılımları yazar. Devlet regülasyonlarını takip eder ve sektörlerin yazılım eksiklerine hızlı çözümler sunar. Fikirleri olan genç girişimcilerin girişimlerini hayata geçirmek için melek yatırımcı görevi ve misyonu da üstlenmiştir.

02
Dijital Gen hizmetleri neler?

Dijital Gen hizmetleri aşağıdaki başlıklar halinde toplanabilir ;

 1. Proje Planlama ve Yazılım Geliştirme
 2. Web Tabanlı Özel Yazılım Çözümleri
 3. Kurumsal Web Site Hizmetleri
 4. E-Ticaret & E-İhracat Yazılım Çözümleri
 5. Mobil Uygulama Yazılımları
 6. Entegrasyon Yazılım Çözümleri
 7. Sektöre Özel Yazılım Ürünleri
 8. Tahsilat ve Ödeme Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri
 9. Yapay Zeka Proje ve Yazılım Çözümleri
 10. VR – Sanal Gerçeklik Yazılım Çözümleri
 11. AR – Artırılmış Gerçeklik Yazılım Çözümleri
 12. 2D ve 3D Tasarım ve Modelleme Hizmetleri
 13. 2D ve 3D Animasyon Hizmetleri
03
Dijital Gen ürünleri nelerdir?

Dijital Gen ürünleri ile iş hayatınızı kolay yönetin!

 • E-Gen | Yenilikçi Mobil E-Ticaret Uygulaması
 • Gen2B | Bayi Yönetim Sistemi
 • GenBot | Online Sorgu Sistemi
 • GenPoint | Saha İş Takip Sistemi
 • GenCheck | Süreç Yönetim Sistemi
 • GenWarn | Erken Uyarı ve Öneri Sistemiz
 • İnteraktif Katalog | Your Digital Catalog
04
Neden Dijital Gen?

Dijital Gen‘i seçmek için çok sebep bulacaksınız. Sizler için sadece birkaçını derledik.

 • Genç ve Dinamik Kadro
 • Yenilikçi Yazılım Çözümleri
 • İhtiyaca Yönelik Çözümler
 • Devlet Regülasyonlarına Tam Uyum
 • Satış Sonrası Hizmet Politikası
 • Maliyet ve Ödeme Avantajları
https://dijitalgen.com/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image