fbpx
 

WindyCar’ın Sosyal Medya Yönetimindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu

6 Nisan 2022by dijitalgen0

WindyCar’ın Sosyal Medya Yönetimindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca WindyCar;

Türkiye otomotiv perakendeciliğinde 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Koyuncu Grup, yarım asırlık deneyimi ile günlük kiralama sektörüne, yeni bir rüzgar getirmiştir. %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olmanın gururunu taşıyan WindyCar, 2013 yılında faaliyetlerine başladı. WindyCar, müşterilerine, ekonomik fiyat ile yüksek hizmet kalitesini bir arada sunmaktadır. Müşterilerinin güvenle yola çıkması ve onları özel hissettirmek temel hedefidir. Türkiye genelinde, havalimanı ve şehir içi şubeleri ile hizmet vermekte olup, her yıl yenilerini eklediği geniş şube ağıyla misafirlerine daha geniş bir coğrafyada hizmet sunmayı hedeflemektedir. Her sınıftan seçenek sunan, düşük kilometreli ve yeni model araçlardan oluşan geniş araç filosu, araç kiralamada yüksek kalite beklentisine yanıt vermek üzere tasarlandı. Kiralamada sunduğu avantajların yanında, misafirlerinin kiraladığı aracı satın alma imkanı da sunan WindyCar bu konuda sektöründe bir ilki gerçekleştirmektedir. 

WindyCar Misyonu

Müşterilerinin dönemsel araç ihtiyacını ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayan, çalışanlarını, iş ortaklarını, müşterilerini bir aile olarak gören ve sürekli gelişen, kurumsal, güvenilir, bir hizmet şirketidir.

WindyCar Vizyonu

Türk misafirperverliğini yansıtarak müşterileri tarafından en samimi algılanan, en sevilen ve en çok tercih edilen araç kiralama markası olmaktır.

WindyCar web sitesini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (www.windycar.com.tr) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

WindyCar sosyal medya yönetiminde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

Bir Cevap Yazın