fbpx
 

Ayaksa ’nın Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

6 Nisan 2022by dijitalgen0

Ayaksa ’nın Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Ayaksa;

Ayaksa.com 2009 yılında bir eczacı ve bir ekonomist tarafından ayak sağlığı ve bakımı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Merkez noktası olarak Ataköy’ de HBF Ayak Sağlığı Ve Güz. Hizm.Ltd.Şti olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2009 yılından bu yana sektörde farklı noktalarda, özel hastanelerde ve üniversite hastanelerinde kurduğu ayak sağlığı kabinleri ile de hizmet veren ayaksa.com 2015 tarihinden itibaren tek nokta olarak Ataköy AVM de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılından itibaren Almanya’dan aldıkları ayak sağlığı ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapan ayaksa.com, ürünlerin son tüketiciye ulaşımı adına 2017 Mayıs ayından itibaren e-ticaret sitesini kurmuştur. Ayaksa.com olarak geliştirilen bu e-ticaret sitesi ayak sağılığı ürünleri yanı sıra cilt bakımı ürünleri, vücut bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri, dudak bakım ürünleri, ağız ve diş sağlığı ürünleri, ortopedik silikon destek malzemeleri, ortopedik tabanlıklar, yine bir Alman markası olan Birkenstock terlik ve ayakkabılarının satışlarını yapmaktadır. 2013 yılından itibaren ayak sağılığı ürünleri konusunda Türkiye’de CAMİLLEN 60 ürünlerinin tek yetkili satıcısı olarak hizmet veren ayaksa.com, 2017 yılından itibaren cilt bakımı markası YOYO, tırnak bakım markası ADEN, dudak bakım markası HYDRACOLOUR’ un Türkiye temsilcisi olarak hizmet vermektedir.Ayaksa.com bünyesindeki tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir.

Vücudumuzun hareket ve yürüme organları olan ayaklarımızın sağlığı hem günlük hareketimizin sağlığı hem de vücudumuzun diğer pek çok aktivitesi ve sağılığı için önem taşımaktadır.’’ Sağlık ayakta başlar, Sağlıklı Ayaklar, Sağlıklı adımlar’’ sloganı ile yola çıkan ayaksa.com, ayak sağlığını koruyan, problemleri iyileştiren bakımları ve problemleri giderme konusundaki seçenekleri ile, işini en iyi yapmak konusunda çalışan ve her türlü yeniliği takip ederek hizmet kalitesini arttıran bir markadır. Kapsadığı alan ile ilgili olarak doktorların teşhis ve yönlendirmeleri ile yol alan ayaksa.com, Dermatologlar, Fizik Tedavi Hekimleri, Endokrinologlar, Kalp ve Damar Cerrahları, Ortopedistler, Genel Cerrahi Hekimleri, Hemodiyaliz Hekimleri ile birlikte çalışmaktadır.

 

Ayaksa web sitesini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://ayaksa.com/tr) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ayaksa dijital dönüşümde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

 

Bir Cevap Yazın