fbpx
 

Mert Gülşen’nin Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlamada Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

7 Nisan 2022by dijitalgen0

Mert Gülşen’nin Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlamada Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Mert Gülşen;

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Saint – Joseph Lise mezuniyet sonrası , DAÜ Turizm ve Otelcilik ve DAÜ İşletme olarak çift lisans ile eğitimimi tamamladı. Otomotiv ve Reklam sektöründe 23 yıllık profesyonel iş hayatında edindiği bilgi ve tecrübeleri gerçek bir Gayrimenkul Danışmanı olarak,  sektöründe daha farklı, daha iyi ve doğru yaklaşımlar ile temsil edeceğime inanarak, gayrimenkulünüzün satın alma ve satma işlemlerinde en öncelikle görevi satıcıları en iyi şekilde temsil etmektir.

Amacı, gayrimenkul işlemlerimizde kaliteyi, yaratıcılığı, farklı olmayı, kalıcılığı ilke edinerek, başarılı satışlarda yer almaktır.

İnancı, başarının bir sırrı varsa karşımızdakinin görüş ve beklentilerini anlayarak, hizmeti en kısa sürede ve en doğru fiyat ile işlem yapabilmektir. Ekiplerindeki güven ortamı ve çalışma performansı ile müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için dinamik, sonuç odaklı ve bölgedeki uzman olarak evlerin birer yuvaya dönüşmesine hizmet vermektedir.

 

Mert Gülşen’nin sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlamada genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

 

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

Dijital Gen Haber

Bir Cevap Yazın