fbpx
 

Cardata’nın Sosyal Medya Yönetimindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

7 Nisan 2022by dijitalgen0

Cardata’nın Sosyal Medya Yönetimindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Cardata,

CarData®, 2012 yılında kurulan CDI (Car Data International®) Otomotiv Bilgi Hizmetleri A.Ş.®’nin premium otomotiv markasıdır. %100 Türk Mühendisliği ile kurulan ve Türkiye Otomotiv Pazarının kendine özgü dinamiklerini temel alan Türkiye’nin ilk “otomotiv data şirketi” CarData®’nın amacı pazarda yer alan tüm 0 KM ve 2. El araçların doğru ve güncel verilerini ilgili sektör, kurum ve kuruluşlara ve bireysel kullanıcılara sağlamaktır.

CarData® uzman analistleri ve profesyonel kadrosuyla sahip olduğu geniş otomotiv datasını insan zekası ve son teknoloji ile birleştirip müşteri ve iş ortaklarına 360 derecelik bağımsız data çözümleri sunarken onların iş risklerini sıfıra indirir, bilgiye dayalı doğru iş kararları vermelerini sağlar ve rekabet avantajı sunar. Sağladığı ürün ve hizmetlerle Türkiye Otomotiv Sektöründe dijital dönüşümün liderlerinden biri olan CarData® tüm iş ortaklarına “güvenilir” ve “sürekliliği” olan veri sağlar, Pazara ait otomotiv verilerini toplama, işleme, analiz etme ve müşteri ihtiyaçlarına göre anlamlı hale getirmede inovatif çözümler sunar. Sürekli gelişmeyi kendine ilke edinen CarData®, Türkiye’nin lider otomotiv datası şirketidir. CarData®, 2012 yılından beri Türkiye’de faaliyettedir.

 

Cardata’nın sosyal medya yönetiminde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

Dijital Gen Haber

Bir Cevap Yazın