fbpx
 

Ugly Duck Kids Boutique ’in Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

7 Nisan 2022by dijitalgen0

Ugly Duck Kids Boutique ’in Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Ugly Duck Kids Boutique;

ASRA Tasarım Tekstil Giyim ve Reklamcılık Hiz.Tic.Ltd.Şti. Firmasının Ugly Duck Kids Boutique Markası olarak 20 Aralık 2019 tarihinde açıldık. Butiğimiz Eskişehir merkezinde Kızılcıklı Caddesindedir. Yolu düşen herkesi ağırlamaktan mutluluk duyar. Ürünlerinde alerji,yıkama ve boya testi yapılmış,setifikalı ürünlerdir.Kendi çocuğumuza giydirmeyecekleri hiçbir ürünü satmamaya özen gösterirler. Güzel bir Dünyanın iyi yetiştirilmiş çocuklarla olacağına inanıyorlar .Bu nedenle üsluba ve iletişime çok önem veriyorlar. Yani “Aslında çirkin ördek yoktur,bakmasını bilene herkes bir kuğudur” derken, Yunus dilinde demek istedikleri: “Maharet güzeli görebilmektir,sevmenin sırrına erebilmektir.Cihan alem herkes bilsin ki ,en büyük ibadet sevebilmektir” demek istiyorlar..

 

Ugly Duck Kids Boutique web sitesini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.uglyduckkidsboutique.com/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ugly Duck Kids Boutique dijital dönüşümde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

 

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

Dijital Gen Haber

 

Bir Cevap Yazın