fbpx
 

IQ Money’in Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

7 Nisan 2022by dijitalgen0

IQ Money’in Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca IQ Money,

Ödeme ve tahsilat yöntemleri içerisinde geleneksel olarak kabul görmüş bankacılık enstrümanları etkin şekilde kullanılmaya devam ederken, dijitalleşmenin yaygınlaşması sonrası bazı pazarlama kanallarında daha yenilikçi hizmetlere ihtiyaç olduğu ortaya çıkmıştır. IQ Money,  teknoloji ve finansı aynı kod yapısına sığdırarak güvenli ve güçlü teknolojik altyapısı ile Dijital Finansal Ödeme Çözümleri sektöründe, dijital çağın getirdiği yenilikleri herkes için ulaşılabilir kılmayı kendisine ilke edinmiştir. 

IQ Money’nin yeni nesil sanal pos çözümleriyle Link veya QR kod ile temassız ödeme alınabilir. Aynı zamanda kart saklama, düzenli ödeme gibi iş yerlerinin ödeme sistematiğini kolaylıkla, yer ve zaman sınırlaması olmadan yönetmelerini sağlamak için teknolojik alt yapısını her geçen gün daha iyiye taşımaktadır. IQ Money, faydaları her geçen gün daha net anlaşılan ve bilinirlikleri artan yeni nesil finansal ödeme sistemlerini önümüzdeki yıllarda finansal dünyanın çok daha geniş kısmını kapsayan çözümleri hayata geçirecek bir kabiliyete sahiptir. Önümüzdeki dönemde finans ve teknoloji sözcüklerini daha fazla birlikte kullanacaĞI yeniliklere doğru hızlı ve güvenilir adımlarla yürümektedir.

2018 yılında yazılım çalışmaları ile başlayan hikâyesi 2019 yılında şirketleşmiş olup, ödeme hizmetleri sektöründe faaliyet planlayarak gücünü Anadolu’nun binlerce yıllık mirasından almıştır. IQ Money gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için önce Türkiye’de hemen sonrasında da Dünya çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

IQ Money web sitesini incelemek, hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.iqmoney.com.tr/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

IQ Money dijital dönüşümde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

Bir Cevap Yazın