fbpx
 

Dijital Gen Web Sitemiz Yayına Alındı!

Dijital Gen Web Sitemizi Ziyaret Ettiniz mi ?

Web sitemiz https://www.dijitalgen.com adresinden hizmete başladı. Kurumsal, Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz ana başlıkları ile hizmete alınan web sitemizde , Dijital Gen ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Dijital Gen Kimdir ?

Dijital Gen, Genç ve Dinamik yapısı ile 2021 yılında İstanbul’da kurulmuş yenilikçi bir yazılım firmasıdır.

Kurumsal web siteleri, E-Ticaret yazılım çözümleri ve hizmetleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun yazılımlar üretmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Aynı zamanda farklı hedef kitlelere özel sunduğumuz mobil uygulamalar ile mobil yazılım sektördeki yerini almıştır. Mobil alanda hayata çıkardığı iOS ve Android mobil uygulamaları ile kurumsal ve e-ticarette yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Dijital Gen ürünlerini kısaca tanımlamamız gerekirse ;

Stratejik Tespit
İşletmenin faaliyeti içinde iş akışını tespit ederek yazılım gereksinimlerini belirleyen ve çıkan sonuç doğrultusunda yazılım stratejisi kurgulayan bir tespit türüdür. Bu sürece katılmak isteyen tüzel ve gerçek kişiler olabilir. Tespitin yapılabilmesi için hazır işleyen bir sistemin olma ihtiyacı yoktur. Yeni girişimler de bu sürece katılarak planladıkları işlerinde ki gereksinimleri çıkarabilirler.

Proje Planlama ve Yazılım Geliştirme
Dijital Gen ile fikirlerini ve projelerini yazılımlara, iş planlarını ve yazılımlarını ise hayata geçire bilirsiniz. İşletmeniz için projeniz mi var? Bizlere ulaşarak projeni yazılıma dönüştürmek için beklemene gerek yok! Start-Up bir projeniz mi var? hayata geçirmek için zaman kaybetme! Şimdi bizimle iletişime geçerek fikirlerini hayata geçir!

Web Tabanlı Yazılım Çözümleri
Dijital Gen yenilikçi bir yazılım firmasıdır. Tüm yazılımlarınıza 7/24 ulaşabiliyor olmanızı hedefler ve web tabanlı yazılımları, yenilikçi çözümler ile sunar. Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri, Özel veya Sektöre Özel Yazılımları sizlere ve hedef kitlenize en uygun araçlar ile hayata geçirir.

Mobil Uygulama Çözümleri
Mobil uygulama, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için hazırlanmış uygulama yazılımı. Genellikle platforma özel uygulama mağazalarından indirilir. Native, web tabanlı ve hibrit uygulamalar olmak üzere kabaca üç gruba ayrılır.

Entegrasyon Çözümleri
Dijital Gen Yazılım entegrasyonu; Entegrasyon hizmeti ile farklı platformlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır. Çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

Tahsilat ve Ödeme Yazılım Çözümleri
Online tahsilat yazılımlarının sağladığı en büyük faydalardan biri sanal POS oluşturabilmek, birden fazla bankanın kartını kullanabilmek ve bu işi 7 / 24 yapabiliyor olmaktır. Yıllık POS aidatı YOK! Düşük Komisyon Oranı VAR!

E-Ticaret ve E-İhracat Yazılım Çözümleri

Dijital Gen ile E-ticaret yapmak isteyen müşterilerimize birden fazla seçenek sunmamız mümkündür. Bunlar özgün yazılımlar olabileceği gibi, E-Ticaret sektöründe öncü olan T-Soft gibi firmalar ile de iş ortaklıkları bulunmaktadır. Öncelikle E-ticaret yapmak isteyen özel kişi veya tüzel kişilik olabilmektedir. Fakat E-ticaret kavramı adından da anlaşıldığı gibi bir ürün veya hizmetin satışa sunulmasını kapsamaktadır. Bu sebeple bir firma kurmanız veya mevcut firmanız üzerinden e-ticaret yapmanız gerekecektir.

Günümüzde e-ticaretin payı gün geçtikte katlanarak artmaktadır. Ürün veya hizmetlerini 7/24 açık bir sanal mağaza üzerinden müşterilerinize sunmak, tüm işletmelerin hayalidir. Bu sistemi kurar iken dikkat edilmesi gereken en büyük konulardan biri altyapıdır. Altyapınızın istekleri karşılıyor olması, kullanılabilir olması ve SEO gibi uzmanlık gerektiren alanlara uygun olması önemlidir.

E-Ticaret sitelerinde, yönetilebilir bir panel olması olmazsa olmazlardandır. Ürün adetleri gibi dinamik verilerin ise eğer bir ERP programı kullanıyorsanız entegre edilmesi önerilmektedir. Sonraki adımların başında ise ödeme sistemleri ve lojistik gelmektedir. Tüm süreçlerin SSL Güvenlik sağlayıcıları ile sağlam bir altyapının kurulu olması müşterilerinize kusursuz bir alışveriş deneyimi kazandıracaktır.

Yapay Zeka Proje ve Yazılım Çözümleri

Dijital Gen, yapay zeka çalışmaları ile ürünler geliştiren bir yazılım firmasıdır. Yenilikçi yazılımlar ile çok daha hızlı ve güvenilir sonuçlar  edinerek hedefe ulaşır. Ayrıca firmanıza ile yapılan stratejik tespitte, ihtiyacınız olan yazılımlara, yenilikçi bir bakış ile uzun vadeli çözümler sunar. Bunlardan biri de Yapay Zeka destekli yazılım çözümleridir.

Dijital Gen’in sunduğu Yapay Zeka ürünlerinden bazıları ;

Obje Tanıma Projeleri
Derin Öğrenme Projeleri
Takip ve Öneri Projeleri
Uyarı Sistemleri
Yapay Zeka Sistem Entegrasyonları

Dijital Gen hizmetleri sizlere özel tasarlanır ve uyarlanır ve son teknoloji güncel yazılımlar ile inşa edilerek sunulur. Sizlerde yazılım alanında hizmet almak istiyorsanız bizlere Dijital Gen Whatsapp Business numaramızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Görüşme Dileğiyle,

Bir Cevap Yazın