fbpx
 

Assan Endüstriyel’in Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

1 Mayıs 2021by dijitalgen0

Assan Endüstriyel’in Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Tercihi, Dijital Gen!

Kısaca Assan Endüstriyel ;

Assan Endüstriyel ve Dış Ticaret Limited Şirketi, her yıl gelişen ve güçlenen Türk sanayi sektöründe hizmet veren tüm firmaların, üretim ve iş geliştirme sürecinde doğru ürünleri tedarik edebilmeleri konusunda çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur. Sahip olduğumuz birikim ve piyasa tecrübesinin sonucu olarak 2014 yılında ilk distribütörlük anlaşmamız Diamant markalı ürünlerinin üreticisi olan Artur Glöckler GmbH ile yapılmıştır.

Assan Endüstriyel Misyonu ; gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünleri tespit ederek, uygun fiyat ve yüksek kalite standartıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

Assan Endüstriyel Vizyonu ; sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler ve alanlar belirleyerek, Türkiye’de hizmet sektöründe yer aldığımız tüm markalarda liderlik konumuna erişmektir.

Diamant Türkiye Distribütörü

Diamant® markalı ürünlerimizin üreticisi olan Artur Glöckler GmbH 1910 yılında Almanya’nın Kahl şehrinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren üretim kalitesinden, çevre ve iş sağlığı güvenliğinden taviz vermeyen Artur Glöckler GmbH, üretimini yaptığı 300 çeşidin üzerinde ürün ile sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir.

Özellikle silikonlu gresler konusunda fark yaratan ve sağlığa zararlı olmayan bu ürünlerin içme suyu, sıvı ve gaz transfer ünitelerinde kullanımı konusunda, know-how ve iletişim transferi yapan Alman Teknik ve Bilimsel Derneği olan DVGW (German Technical and Scientific Association for Gas and Water) ve Alman Federal Çevre Ajansı (FEA) rehberliğinde çalışmakta ve üretimini yapmaktadır.

Firmanın uzun vadeli hedefi 2022 yılında yenilenebilir enerji ile tüm güç ihtiyacını karşılamaktır ve hedefi doğrultusunda kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Assan Endüstriyel, dijital dönüşümünde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih ederek; yazılım altyapısı başta olmak üzere 360 olarak Dijital Gen ile yürüyecek. 

Dijital Gen bu tercihi sosyal medya hesaplarında “Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!” sloganıyla duyurdu.

Assan Endüstriyel ürünlerini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.assanendustriyel.com.tr) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!

Dijital Gen Haber

Bir Cevap Yazın