fbpx
 

Yiğit Group’un Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

9 Mayıs 2021by dijitalgen0

Yiğit Group’in Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Tercihi, Dijital Gen!

Kısaca Yiğit Group ;

Yiğit Group , 1981 yılında plastik imalat sanayi ve aksesuar sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, 1987 yılında oto aksesuar alanında toptan pazarlama çalışmalarına yönelmiş ve tüm Türkiye kapsamında 1000’i aşkın bayi sayısıyla günümüzde 2. kuşakla devam etmektedir. Oto aksesuarları konusunda tecrübeli ve bin üzerinde bayisi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Yiğit Oto, toptan aksesuar satışları ve 2021 yılı itibariyle de yurtdışına ihracat kararı almış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Firma 1995 yılında “Yiğit Otomotiv” adını alarak kurumsallaşmış olup; aksesuar – tuning, bakım ürünleri, lastik ve jant, iç aksesuar, dış aksesuar, ses sistemleri, elektronik ürünlerini Kingstar Türkiye tescilli markası altında satışını yapmaktadır.

Yiğit Group Misyonu ; Otomotiv aksesuarı sektöründe değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve Kingstar Türkiye adlı tescilli markamızla sunduğumuz ilke doğrultusunda satış öncesi ve satış sonrasında en verimli olacak şekilde üstün hizmet sunmaktır.

Yiğit Group Vizyonu ; Oto aksesuarı sektöründeki şirketimizin her alanında ve Kingstar Türkiye adlı tescilli markamız için devamlı mükemmele ulaşma uğraşımız, bizleri takdir edilen şirket konumuna getirecektir.

Kingstar Türkiye Distribütörü

Kingstar Türkiye; içinde ses sistemlerini, bakım ürünlerini, her türlü araç içi aksesuarlarını ve araç dış aksesuarlarını, tuning ve modifiye aksesuarı ürünlerini bulunduran tescilli bir marka olup, 20 kişilik ekip aracılığıyla 800’ü aşkın bayiye hizmet vermektedir. Kingstar Türkiye ürünleri, piyasaya dağıtılmadan önce kalite kontrol prosesine girer test edilirler. Türkiye’nin her noktasına ulaştırdığımız ve oto aksesuar tuning sektöründe özellikle led xenonlar ile popüler olan Kingstar Türkiye, ülkece bilinirliğe sahip bir marka konumundadır. Özellikle fiyat performans açısından, alanında trend seller haline gelen markalardan olmuştur, firmanın en büyük gurur kaynaklarından birisi, ülkemizin dört bir yanından aldıkları olumlu geri dönüşlerdir.

Yiğit Group, dijital dönüşümünde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih ederek; yazılım altyapısı başta olmak üzere 360 olarak Dijital Gen ile yürümektedir. 

Dijital Gen bu tercihi sosyal medya hesaplarında “Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!” sloganıyla duyurdu.

Yiğit Group ürünlerini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.yigitoto.com) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!

Dijital Gen Haber

Bir Cevap Yazın