fbpx
 

Varta Akü Sosyal Medya Çalışmalarındaki Tercihi Dijital Gen Ajansı Mini Planet Oldu

22 Eylül 2022by Dijital Gen0

Varta Akü Sosyal Medya Çalışmalarındaki Tercihi Dijital Gen Ajansı Mini Planet Oldu

Günümüzün VARTA® aküleri 100 yıldan uzun bir süredir tüm dünyada gelişmiş teknoloji, güçlü performans ve olağanüstü bir servis sunmaktadır

Günümüzde, ürünlerimiz milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. Mühendislerimiz, üretilen her bir VARTA® aküye tüm uzmanlıklarını ve dikkatlerini vermektedir. VARTA® aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti gibi gelişmiş Start-Stop otomotiv yelpazemizden profesyonel motorbot ürünlerimize dek tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz nitelikler sunmaktadır. VARTA®’yı seçtiğinizde, sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş oluyorsunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20’ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.

Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Dünya Liderinin Markası: Clarios

VARTA® otomotiv akülerinin arkasındaki güç, önceden Johnson Controls Power Solutions olan, ileri enerji depolama çözümlerinde bir dünya lideri Clarios’dur. Daha akıllı uygulamalara yönelik giderek artan pazar talebini karşılamak üzere müşterilerimizle global çapta ortaklıklar kuruyoruz. 16.000 çalışanımız, hemen hemen her türlü araç için evrimleşen akü teknolojilerinden bir portföy geliştiriyor, üretiyor ve dağıtımını yapıyor. Benzersiz bir sürdürülebilirlik ve sonraki nesil performansı sunan ve günlük hayatımıza güvenilirlik, emniyet ve konfor getiren teknolojileri geliştiriyorlar. Tedarik zincirindeki her bir bağlantıya değer katarak, hizmet verdiğimiz toplumların gelişmesine katkıda bulunuyor ve hepimizin paylaştığı gezegenimize hizmet veriyoruz.

Varta Akü genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Mini Planet’i çözüm ortağı olarak tercih etti.Bir Cevap Yazın