fbpx
 

Varta Akü Sosyal Medya Çalışmalarındaki Tercihi Dijital Gen Ajansı Mini Planet Oldu

22 Eylül 2022by dijitalgen0

Varta Akü Sosyal Medya Çalışmalarındaki Tercihi Dijital Gen Ajansı Mini Planet Oldu

Günümüzün VARTA® aküleri 100 yıldan uzun bir süredir tüm dünyada gelişmiş teknoloji, güçlü performans ve olağanüstü bir servis sunmaktadır.

Günümüzde, Varta ürünleri milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. Mühendisler, üretilen her bir VARTA® aküye tüm uzmanlıklarını ve dikkatlerini vermektedir. VARTA® aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti gibi gelişmiş Start-Stop otomotiv yelpazesinden profesyonel motorbot ürünlerine dek tüm ürünlerinde bulabileceğiniz nitelikler sunmaktadır. VARTA®’yı seçtiğinizde, sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş olursunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20’ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.

Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Dünya Liderinin Markası: Clarios

VARTA® otomotiv akülerinin arkasındaki güç, önceden Johnson Controls Power Solutions olan, ileri enerji depolama çözümlerinde bir dünya lideri Clarios’dur. Daha akıllı uygulamalara yönelik giderek artan pazar talebini karşılamak üzere müşterileriyle global çapta ortaklıklar kurmaktadır. 16.000 çalışanıyla hemen hemen her türlü araç için evrimleşen akü teknolojilerinden bir portföy geliştirmekte, üretmekte ve dağıtımını yapmaktadır. Varta, benzersiz bir sürdürülebilirlik ve sonraki nesil performansı sunan ve günlük hayatımıza güvenilirlik, emniyet ve konfor getiren teknolojileri geliştirmektedir. 

Varta Akü genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Mini Planet’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte Daha Güçlüyüz.”

Bir Cevap Yazın