fbpx
 

Dijital Gen’in Dijital Katalog Ürünü YDC Nedir?

23 Mayıs 2023by dijitalgen0

Dijital Gen’in Dijital Katalog Ürünü YDC Nedir?

 

Dijital katalog ürünü YDC, son dönemlerde dijital pazarlamada trend haline gelen dijital katalogların başında geliyor. Dijital kataloglar firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarını daha dikkat çekici hale getirmek için kullandıkları yeni nesil tanıtım araçlarından biridir. Kaliteli ürün görselleri ve göz alıcı profesyonel tasarımlar ile hazırlanan dijital kataloglar, müşterileri etkilemede birebir rol oynarken aynı zamanda ürün ve hizmetlerin akılda kalıcı açıklamalar kullanarak sunulmasını ve bu sayede müşterilerin ürün ve hizmetler hakkında net fikirler edinmelerini sağlar.  

 

Kurumsal hayatta iş süreçlerini kolaylaştırma yönelik yenilikçi çözümler geliştiren Dijital Gen, İnteraktif Katalog YDC ile basılı/geleneksel kataloglara göre ürün ve hizmet tanıtımlarını daha üst noktalara taşımayı hedefliyor.

 

Neden YDC Dijital Katalog Kullanmalısınız?

 

Dijital katalog ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize kolayca ulaştırmanızı sağlar. Basılı katalogların aksine dileyen herkes herhangi bir zamanda YDC Dijital Kataloğa erişebilir ve tüm ürün yelpazesi tek bir tıklama ile kolayca görüntülenebilir. 

 

Güncellenebilir özelliği sayesinde dijital katalog YDC ile güncel ürün ve hizmetleriniz hakkında doğru bilgilere ulaşmak çok daha kolay hale gelir. 

 

Dijital ortamlarda hazırlanan kataloglar baskı maliyetine sahip olmadıkları için Yeni Nesil Dijital Katalog ürünü YDC’nin geleneksel kataloglara göre elbette maliyet açısından daha avantajlı olduğu söylemek mümkün. 

 

Müşterilerin talepleri doğrultusunda tamamen özelleştirilebilen; yüksek kaliteli görseller, videolar ve animasyonlar kullanılarak hazırlanan ve modern tasarıma sahip İnteraktif Katalog YDC firmalara kurumsallık ve prestik katar. Üstelik basılı kataloglarda sınırlı görsel kullanımı söz konusuyken interaktif kataloğa sınırsız sayıda görsel eklenebilir ve daha gerçekçi ve etkileyici tasarımlar oluşturulabilir. 

 

Dijital ortamlarda bulunan ve online olarak çalışan interaktif kataloglarda herhangi bir yıpranma, eskime ya da zarar görme gibi durumlar söz konusu değildir. Dolayısıyla basılı kataloglar hem zaman içerisinde yenilenmeye ve güncellemeye ihtiyaç duyduklarından, interaktif kataloğun kullanım ömrü çok daha uzun ömürlüdür. 

 

Son yılların önemli konularından biri olarak karşımıza çıkan sürdürülebilirlik çalışmalarında interaktif katalogun sağladığı katkılar oldukça dikkat çekici. Bilindiği üzere sürdürülebilir çözümleri tercih eden çevre dostu işletmeler, ekolojik denge için kritik öneme sahip olan kağıt kullanımının dijital çözümler sayesinde büyük ölçüde azaltmayı hedefliyor. Bu bağlamda dijital katalog ürünü YDC interaktif katalog, kağıt israfının önüne geçerek çevre dostu olmasıyla geleceğe katkı sağlayabileceğiniz ürünler arasında yerini almış durumda. 

 

Müşteriler firmaların ürünlerini dijital kataloglar sayesinde diledikleri herhangi bir zamanda ürünleri görüntüleyerek, detaylı incelemelerde bulabilir ve ekstra işlemlere gerek görmeden istedikleri ürünleri dakikalar içerisinde satın alabilirler.

 

Bununla birlikte YDC İnteraktif Katalogu müşteriler ile paylaşmanın birçok alternatifi bulunuyor. YDC katalog hem QR Kod ya da link üzerinden anında müşterilere gönderilebilir. Aynı zamanda link ile paylaşma özelliği sayesinde YDC Katalog sosyal medya platformlarında da kolayca paylaşılabilir ve ürün pazarlamasında daha büyük kitlelere ulaşmak daha kolay hale geliyor. 

 

İşletmenize özgü tasarımlarla interaktif dijital kataloğunuzu Dijital Gen’de oluşturmak ve YDC İnteraktif Kataloğu daha yakından incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Bir Cevap Yazın