fbpx
 

Airled Aydınlatma Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

14 Mayıs 2023by Dijital Gen0

Airled Aydınlatma Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

 

Kısaca Airled Aydınlatma, 

2016 yılından bu yana, Türkiye ve dünya genelinde benzersiz aydınlatma dekorasyon ürünleri tasarlayan firma, “AİRLED” markası altında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. Bu alanda ayrı ayrı 3 farklı patent alan firma, kalitesi ve yenilikçi ürünleriyle sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Airled, Ataşehir’de 22 değişik model ürün çeşidine, önümüzdeki günlerde ilave edeceği benzersiz yeni ürünlerle beraber proje bazlı olarak Türkiye genelinde 15 kadar iş ortağıyla birlikte led aydınlatma konusunda uğraşısını sürdürmektedir.

Airled Kalite Politikası

Airled, müşteri beklentilerini karşılayan, kolay alınabilir ve kullanılabilir, güvenli ve benzersiz ürünleri tasarlar, geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet verir. 

Airled Çevre Politikası

Airled, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uyarak, sürekli gelişmeyi temel alan  bir çevre yönetim sistemi dahilinde çevre dostu ürünler üretmektedir. 

Airled Aydınlatma hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.airled.com.tr/) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Airled Aydınlatma Dijital Kartvizitte genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte daha güçlüyüz.”

 

Bir Cevap Yazın