fbpx
 

Dijital Gen Eğitim Merkezi Dijital Gen Akademi Nedir?

16 Mart 2023by dijitalgen0

 Dijital Gen Eğitim Merkezi Dijital Gen Akademi Nedir?

 

Son dönemlerde yazılım ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler oldukça fazladır. Küçük büyük demeden yazılım ve bilişim teknolojilerine ilgi duyan herkesin yazılıma olan ilgisi arttı. Dijital Gen Akademi, güncel teknolojilerin ve popüler programları kapsıyor. Yazılım alanına dair birçok eğitimi bu alanında uzmanlaşmak isteyen kişilerle buluşturuyor. 

 

Yazılım, teknoloji ve dijital alanlarda kendilerini geliştirmek isteyenlerin katılabileceği Gen Akademi eğitimleri yakında başlayacak. 

Gen Akademi’nin online eğitimleri sayesinde katılımcılar kendi çalışma ortamlarını kendilerine göre düzenleme fırsatına sahip olurlar. Bununla birlikte Dijital Gen Akademi’nin eğitimleri arasında Java, Python Microsoft Yazılım Uzmanlığı, Veritabanı Mimarisi Uzmanlığı yer almaktadır. Aynı zamanda çocuklar için Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik Eğitimleri yer alıyor. 

 

Dijital Gen Akademi’de Sizleri Neler Bekliyor?

  • Uzman eğitmenler ile hazırlanan eğitimler ie üstelik kolay ve anlaşılır bir şekilde yazılım alanında uzmanlaşabilirsiniz. Böylece bu eğitimler size bir yol haritası çizer.
  • Özellikle şirketlerin ihtiyacına yönelik hazırlanan iş hayatına yönelik yazılım eğitimleri ile işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. 
  • Nitelikli katılımcılar ile sektörde yer edinebilme fırsatına sahip olursunuz. 
  • Online dersler sayesinde dilediğiniz yerde derslere katılım sağlayabilirsiniz. 
  • Üstelik butik sınıflar sayesinde birebir eğitim ile verimliliğinizi artırabilirsiniz. 

 

Artırılmış Gerçeklik Eğitimi

Çocukların dijital teknolojileri eğlenerek deneyimlemelerini sağlayan bu eğitimde, çocuklar gelecek teknolojilerini daha yakından inceleme fırsatına sahip olacaklar. Üstelik eğitim süresince Artırılmış Gerçeklik örnekleri ile teknolojinin büyülü dünyasına doğru eğlenceli bir keşfe çıkıyorlar. 

 

Sanal Gerçeklik Eğitimleri

Son yılların popüler teknolojileri arasında yer alan sanal gerçeklik, çocuklar ile buluşursa nasıl olurdu? Dijital Gen Akademi’nin bu eğitiminde çocuklarımızı kısa bir Metaverse yolculuğuna çıkarıyoruz. Bunun yanında çocuklar için mevcut en iyi VR oyunları eğitime dahil ederek sanal gerçeklik ekipmanlarını yakından tanıyacaklar. Ayrıca bu teknoloji birebir deneyimleme şansı yakalayacaklar. Bir Cevap Yazın