fbpx
 

Dijital Gen’in Dijital Kartvizit Ürünü Genvizit Nedir?

21 Mart 2023by dijitalgen0

Dijital Gen’in Dijital Kartvizit Ürünü Genvizit Nedir?

 

Kurumsal kimliğin temsili niteliğinde olan kartvizitler, geçmişten günümüze önemini korumaya devam ediyor. Teknoloji alanında yaşanan gelişmelere bağlı olarak ‘dijital kartvizitlerin’ popülerliği ise giderek artıyor. Dijital Gen tarafından geliştirilen Genvizit, iş hayatında kolayca ulaşılabilir ve görünür olmanızı sağlayan kurumsal bir ürün. Baskı maliyetlerinin önüne geçen Genvizit, aynı zamanda çevre dostu bir üründür. Genvizit, sürdürülebilirlik noktasında kurumsal hayata farklı bir bakış açısı sunuyor. 

 

Yeni Nesil Dijital Kartvizit ‘’Genvizit’’ Ne İşe Yarar? 

 

İşletmenizi ve kendinizi başkalarına tanıtma, kendi çalışmalarınızı etkili bir şekilde sunma noktasında oldukça etkilidirler. Geleneksel kartvizitlerin aksine sınırlı bilgi paylaşımını ortadan kaldırarak iş dünyasında başarılı bir izlenim yaratmanın önemli bir yolu olarak düşünülebilir. Genvizit’in dijitalde iletişim bilgilerinizi aktarmanın yeni yolu olduğundan bahsettik fakat yalnızca bir kartvizit olmadığı bir gerçek. Peki ama nasıl? Genvizit’inizde ürün ve hizmetlerinizi sunabilir tanıtım videoları ekleyebilirsiniz. Web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza link ile yönlendirme yaparak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

 

Genvizit’in sade, anlaşılır ve modern arayüze sahip paneli sayesinde tüm paylaşımlarınızı saniyeler içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün. Bu noktada Genvizitinizi başkalarıyla paylaşmak için birçok seçeneğe sahip olduğunuzu vurgulamak ise önemli. Genvizitinizi tek bir link aracılığıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda şu sıralar bankacılıktan alışveriş sektörüne kadar birçok alanda bilgi akışını hızlandıran QR kod ile de dijital kartvizitinizi paylaşmanız mümkün. Genvizit, tek bir tıkla tüm bilgileri kolayca rehbere indirme ve kişileri rehbere ekleme imkanı sunar. Bu özelliği ile kişiler arası iletişimi hızlandırarak ulaşılabilir olmayı da kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra panel üzerinde rehberinizin görüntülenme sayısını ve grafiğini de görüntüleyebiliyorsunuz. 

 

Genvizitinizi Dijital Gen’de oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 Dijital Gen’in kurumsala yönelik sunduğu yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Dijital Gen’i sosyal medyada takip edebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın