fbpx
 

Cosme Core’nin Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

Cosme Core’nin Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Cosme Core;

 

COSME CORE KİMDİR?

Kişisel bakım ve güzelliğe olan ilgilisini yenilikçi ruhuyla birleştirerek en iyi olanı sunmak için kurulan bir firmadır. K-BEAUTY’nin büyülü dünyasına adım atan,  Amerika’nın hayallerimizi süsleyen güzellik trendinin bir parçası olan dinamik bir ekiptir. Tüm dünyada kabul gören ve satış rekorları kıran birçok markanın distribitörlüğünü yapmaktadır. Ekip olarak ürünlerimizin sonuç odaklı olmasına, kalite ve içeriğine çok dikkat ediyorlar. Cosme Core sizlerle beraber bu trendin bir parçası olmaktan çok daha keyif alacağız. Dünyaca ünlü markalar olan ESTHEMAX, NOJH, DR.HEDISON, SAFER gibi markaların Türkiye distribütörlüklerini yürütmektedir.

NE YAPIYORLAR?

COSME CORE firması olarak, güzellik ve kozmetik sektöründe çığır açan Kore’nin ve kozmetiğin başkenti olan Amerika’nın eşsiz ürünlerini buluşturuyor.  Kore ve Amerika’nın en seçkin markalarını ve zengin içerikli ürünlerini siz değerli müşterilerine sunmak için burada.  Sizler için seçtiği ürünler üst segment olmakla birlikte, her bütçeye hitap eden ürünlerimizi de kaliteden ödün vermeden aynı titizlik ile seçiyor. Sonuç odaklı yaklaşımları ile ihtiyaç ve beklentileri her noktada ürün ve hizmetlerine ne iyi şekilde yansıtıyor.

NEDEN KORE VE AMERİKA?

Bilindiği üzere Kore ve Amerika güzellik ve kişisel bakım sektöründe ilk sırada ve devleşen ülkelerden. Koreli kadınların kusursuz ciltlerine ve Amerika’nın sektöre olan tutkusuna hayranlık duymamak elde değil. Geçmiş tarihlerinden gelen tecrübelerini teknoloji ile birleştirerek bizlere harikalar sunuyorlar. İşlerini büyük bir titizlik, seçicilik ve özenle yapıyorlar. Günümüz teknolojisi ve geçmişten gelen tecrübe sayesinde sonuç odaklı ürünler geliştirmeleri, onları tercih etmemizdeki en önemli ayrıntı olarak karşımıza çıkmakta.

MİSYON

%100 orijinal ürün güvencesi ile sektörün devleşen ülkelerinin en prestijli marka ve ürünlerini sizlere sunuyor. Ar-ge ekibiyle alışmaları büyük bir titizlik ve özenle ilerletiyor. Önceliği siz değerli müşterilerinin memnuniyeti.

VİZYON 

Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden, geniş ürün yelpazemiz ile en iyisini sunmak ve farklılık yaratmak için ellerinden geleni yapmak. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün çıtasını sürekli yükselterek sizlere en kaliteli hizmeti sunmak.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri beklentisinin karşılanmasında tüm segmentteki ürünlerin karşılanması, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında ulaştırılmasını hedefler. Bu amaçla “YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganı ile sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin kaliteli, güvenilir, en uygun fiyat ve zamanında karşılanması temel prensibidir.

 

Cosme Core, dijital dönüşümünde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih ederek; yazılım altyapısı başta olmak üzere 360 olarak Dijital Gen ile yürüyecek. 

Dijital Gen bu tercihi sosyal medya hesaplarında “Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!” sloganıyla duyurdu.

Cosme Core ürünlerini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.cosmecore.com/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!

Dijital Gen Haber

Bir Cevap Yazın