fbpx
 

Cosme Core’nin Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu!

28 Eylül 2021by dijitalgen0

Cosme Core’nin Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu!

 

Kısaca Cosme Core,

Kişisel bakım ve güzelliğe olan ilgilisini yenilikçi ruhuyla birleştirerek en iyi olanı sunmak için kurulan bir firmadır. K-BEAUTY’nin büyülü dünyasına adım atan, Amerika’nın hayallerimizi süsleyen güzellik trendinin bir parçası olan dinamik bir ekiptir. Tüm dünyada kabul gören ve satış rekorları kıran birçok markanın distribitörlüğünü yapmaktadır. Cosme Core, ekip olarak ürünlerinin sonuç odaklı olmasına, kalitesine ve içeriğine çok dikkat eder. Aynı zamanda dünyaca ünlü markalar olan ESTHEMAX, NOJH, DR.HEDISON, SAFER gibi markaların Türkiye distribütörlüklerini yürütmektedir.

Ne Yapıyor?

Cosme Core firması, güzellik ve kozmetik sektöründe çığır açan Kore’nin ve kozmetiğin başkenti olan Amerika’nın eşsiz ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Seçtiği ürünler üst segment olmakla birlikte, her bütçeye hitap eden ürünleri de kaliteden ödün vermeden aynı titizlik ile seçilmektedir. Sonuç odaklı yaklaşımları ile ihtiyaç ve beklentileri her noktada ürün ve hizmetlerine iyi bir şekilde yansıtmaktadır.

Cosme Core Misyon

%100 orijinal ürün güvencesi ile sektörün devleşen ülkelerinin en prestijli marka ve ürünlerini sizlere sunuyor. Cosme Core,  Ar-ge ekibiyle çalışmalarını büyük bir titizlik ve özenle ilerletmektedir.

Cosme Core Vizyon

Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden, geniş ürün yelpazesi ile en iyisini sunmak ve farklılık yaratmak için ellerinden geleni yapmaktır. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün çıtasını sürekli yükselterek en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Cosme Core Kalite Politikası

Müşteri beklentisinin karşılanmasında tüm segmentteki ürünlerin karşılanması, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında ulaştırılmasını hedefler. Bu amaçla “YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganı ile sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin kaliteli, güvenilir, en uygun fiyat ve zamanında karşılanması temel prensibidir.

Cosme Core, dijital dönüşümünde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih ederek; yazılım altyapısı başta olmak üzere 360 olarak Dijital Gen ile yürüyecek. 

Dijital Gen bu tercihi sosyal medya hesaplarında “Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!” sloganıyla duyurdu.

Cosme Core ürünlerini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.cosmecore.com/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın