fbpx
 

Compose Al Nedir? 

23 Şubat 2023by dijitalgen0

Compose Al Nedir? 

 

Compose Al, Yapay Zeka destekli otomatik tamamlama ve genel metin özelliği ile yazma sürenizi %40 kısaltan bir Google Chrome uzantısıdır. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmaktan zaman kazandırır. Amacı yazma sürecini otomatikleştirmek ve önemli olan şeyler için size zaman ayırmanız için işinizi kolaylaştırır. 

 

Birden Fazla Şeyi Oluşturabilme İmkanı 

Hikayeler, blog gönderileri, web sitesi kopyası, araştırma konuları ve daha fazlası için fikir edinmenizi sağlar. Compose Al’ın sizin için bir şey yazmasını isterseniz // yazmanız yeterli. Şu anda Google Dokümanlar ve Gmail’de mevcut ve yakında daha fazla site mevcuttur. Siz basit bir şekilde yazın ve Compose.ai önerileri gösterecektir. Öneriyi almak isterseniz Sekme tuşuna basmanız yeterli.

Kolayca Düzenle 

Herhangi bir metni vurgulayarak ve bunu söylemenin yeni yollarını sorarak yazınızı hızla düzenleyin. Compose Al önerilerinden ilham alın.

E-posta Oluştur

Yazmak için çok mu fazla? Yoğun e-posta iletişimlerini AI’yle kolayca yapın. Sadece birkaç kelimeden tam e-posta mesajları yazmanız mümkün. 

Kolay E-posta Yanıtı

Tek bir tıklamayla profesyonel tam e-posta yanıtları oluşturun. Yanıtlar sihirli bir şekilde orijinal e-postadaki metne atıfta bulunacaktır. 

 

Compose Al, yazma süresini kısaltan ve tekrar tekrar yazmanızın aksine size kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca birçok konuda da fikir edinmeniz için harika bir yerdir.Bir Cevap Yazın