fbpx
 

Cogram Nedir? 

23 Şubat 2023by dijitalgen0

Cogram Nedir? 

 

Cogram ile ekip toplantıları her zamankinden çok daha kolay. Sanal toplantıda otomatik notlar alır ve randevunuzu gizli ve güvende tutarken eylem öğelerini tanımlar. Yüksek kaliteli dakikalar oluşturmak, eylem öğelerini belirlemek ve toplantılarınızı özetlemek için state-of-the-art AI kullanır. Cogram’ı kullanmak inanılmaz derecede kolaydır ve kurulum gerektirmez. Takviminizden veya Cogram web platformundan tek bir tıklamayla toplantılara katılmak için Cogram’ı planlamanız yeterlidir. 

Cogram’ın avantajları; 

  • Transkriptleri ve eylem öğelerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. 
  • ‍Toplantı özetleri ve ihracat, toplantınızdan sonraki saniyeler içinde kullanılabilir özelliğe sahiptir. 
  • Cogram, tanıştığınız yerde çalışır ve CRM’nizle entegre olur.
  • Notlar ve eylem öğeleri yazmak için zaman kaybetmeyin, potansiyel müşterinizi veya müşterinizi anlamaya odaklanın.Cogram, eylem öğelerini izler, toplantılarınızı özetler ve önemli bilgileri CRM’nizle senkronize ederek size her hafta saatler kazandırır.
  • Toplantı notları ve özetleri, şirketiniz genelinde bilgi paylaşımını geliştirir. Daha az, daha küçük toplantılar; daha az takip, daha yüksek verimlilik sağlar. 
  • Kazanç çağrıları, web seminerleri veya halka açık duruşmalar gibi uzun kayıtlardan önemli bilgileri yazmak, özetlemek ve çıkarmak için kullanıma oldukça uygundur. 

Siz toplantı halindeyken otomatik olarak not alma özelliğine sahip Cogram, kullanıcılarına bunun dışında birçok avantaj da sunmaktadır. Böylece otomatik aldığı notlarla şirket genelinde bilgi paylaşımında bulunulmasını sağlar. Bir Cevap Yazın