fbpx
 

10 Ücretsiz Photoshop Eylemi

6 Nisan 2021by dijitalgen0

10 Ücretsiz Photoshop Eylemini Sizler için Derledik

Çoğu tasarımcı ve fotoğrafçı, fotoğrafları tasarlamak veya düzenlemek için Photoshop’ta saatler geçirir. Müşteri projelerinizde rötuşlanması gereken fotoğrafları alabilirsiniz veya kendiniz bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Photoshop, fotoğraf düzenleme için sonsuz bir potansiyel sunar ve Photoshop’un yeteneklerinden yararlanmanın en iyi yollarından biri eylemleri kullanmaktır. Photoshop eylemleri, belirli bir tür fotoğraf efekti elde etmek için aynı adımları gerçekleştirmek gibi tekrar eden görevleri hızlı bir şekilde tamamlamak için kullanışlıdır.

Ücretsiz olarak satın alınabilen veya indirilebilen sayısız eylem vardır, ancak en kaliteli ücretsiz eylemleri bulmak oldukça zaman alabilir. Bunu akılda tutarak, bu gönderi ücretsiz olarak sunulan 10 farklı eylem ve eylem setini sergiliyor. Burada sergilenen eylemler, fotoğraflarınız için mat ve film görünümlerinden eski efektlere , çarpıcı siyah beyaz dönüşümlere ve hatta HDR’ye kadar her türlü farklı efekt türü oluşturmanıza olanak tanır . Cephaneliğinizdeki bu eylemlerle, fotoğrafları düzenlerken zamandan tasarruf edebileceksiniz ve ayrıca kaliteli ücretsiz eylemler bulmak için web’i araştırmanıza gerek kalmayacak.

Bu koleksiyona göz atın, ihtiyaçlarınıza uygun olanları bulun ve kendi fotoğraflarınızla deneyin. Doğru eylemlerin yardımıyla çok kısa sürede gerçekten şaşırtıcı efektler yaratabileceğinizi göreceksiniz.

 1. Animasyonlu Retro Vintage Film Photoshop Eylemleri  (Envato Elements ile)
 2. Soluk Filmler – 75 Film ve Retro Efekt  (Envato Elements ile)
 3. Vintage Sanat Photoshop Eylemi  (Envato Elements ile)
 4. Vintage Film Photoshop Eylemleri  (Envato Elements ile)
 5. Film ve Sinema Etkisi Photoshop Eylemleri  (Envato Elements ile)
 6. Çift Renk Pozlama Eylemleri  (Envato Elements ile)
 7. Color Fusion Photoshop Eylemleri  (Envato Elements ile)
 8. Renkli Toz Photoshop Eylemi  (Envato Elements ile)
 9. Anaglyph / Glitch Photo FX Eylemleri  (Envato Elements ile)
 10. Firestorm Photoshop Eylemi  (Envato Elements ile)

Photoshop Eylemleri Nasıl Yüklenir ve Kullanılır

Photoshop eylemleri, fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürmenize ve düzenleme iş akışınız sırasında size zaman kazandırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kullandığınız tüm ayarlamaları ve filtreleri hatırlamaya çalışmak yerine, kolayca tutarlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olurlar. Photoshop eylemlerinin nasıl yükleneceği ve kullanılacağı hakkında hızlı bir öğretici:

 • Eylem dosyasını indirin ve açın
 • Photoshop’u başlatın
 • Pencere> Eylemler’e gidin
 • Menüden Eylemleri Yükle’yi seçin ve seçmek için sıkıştırılmamış eylem dosyasını kaydettiğiniz klasöre gidin. Eylem şimdi yüklenecek
 • Yeni yüklenen eylemi kullanmak için Eylem panelinde bulun
 • Mevcut eylemlerin listesini görmek için eylem adının solundaki üçgeni tıklayın.
 • Oynatmak istediğiniz eylemi tıklayın ve Eylemler panelinin altındaki oynat düğmesine basın

Bir Cevap Yazın