fbpx
 

Renkli Köşk Anaokulu Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti!

16 Nisan 2023by Dijital Gen0

Renkli Köşk Anaokulu Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti!

 

Kısaca Renkli Köşk Anaokulu, 

Renkli Köşk Anaokulu, tam zamanlı MEB onaylı bir anaokulu olarak, uzman kadrosu ile Montessori tekniklerini kullanarak çocuk odaklı bir eğitim sunmaktadır. Anaokulu 3-6 yaş arası çocuklara eğitici, eğlenceli ve aile sıcaklığını aratmayacak bir ortam sağlamaktadır. Renkli Köşk Anaokulları’nda öğrencilere eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya konulmaktadır. 

Renkli Köşk Anaokulu Vizyonu: 

Kendini özgürce ifade edebilen, Atatürk İlke ve İnkılaplarına saygılı, düşünen, sorgulayan, mutlu, doğa sevgisi ve çevre bilinci yerleşmiş, paylaşmayı bilen ve seven, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygılı, ahlaklı ve uygar nesiller yetiştirmektir.

Renkli Köşk Anaokulu hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.renklikosk.com/) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Renkli Köşk Anaokulu Dijital Kartvizitte genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte Daha Güçlüyüz.”

 

Bir Cevap Yazın