fbpx
 

Hayalim Anaokulu Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti!

16 Nisan 2023by Dijital Gen0

Hayalim Anaokulu Dijital Kartvizitte Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti!

 

Kısaca Hayalim Anaokulu,

Hayalim Anaokulu, İstanbul Pendik’te 2009 yılından bugüne hizmet veren günümüz eğitim anlayışına sahip Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir eğitim kurumudur. Hayalim Anaokulu 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Anaokul, Montessori eğitim felsefesini temel ilke edinmiştir ve birbirinin devamı niteliğinde 3 farklı düzeyde eğitim programı uygulamaktadır. Hayalim Anaokulu’nda okuma yazmaya hazırlık eğitimleri, Montessori uygulamaları, matematik etkinlikleri, türkçe dil etkinlikleri, fen doğa etkinlikleri ve deneyler gibi birçok etkinlik uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim programı içinde sanatsal dersler, drama, müzik, dans, Orff eğitimleri ve haftanın her günü İngilizce eğitimleri yer almaktadır. 

Hayalim Anaokulu’nun en büyük hedefi, okul kavramını seven, temel öz bakım becerilerini kazanmış, kendine yetebilen, kendini doğru ifade edebilen, sorumluluk alabilen, özgüveni yüksek, merak eden, sorgulayan, mutlu çocuklar yetiştirmektedir. 

Hayalim Anaokulu Dijital Kartvizitte genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte Daha Güçlüyüz.”

 

 

 

Bir Cevap Yazın