fbpx
 

İsotlar Grup Yazılım Hizmetlerindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

22 Aralık 2021by dijitalgen0

 

İsotlar Grup Yazılım Hizmetlerindeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca İsotlar Grup;

 

İsotlar Grup; başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenirliği, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ilkeleri ile 1965 yılında Adana’da kurulmuştur.

İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra 2005 yılında Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü, Brezilya’nın büyük saşi üreticilerinden AGRALE’nin otobüs şaselerinin Türkiye, Doğu Avrupa,Türki Cumhuriyetler’de tek yetkili exclusive distribütörlüğünü yürütmektedir. Ayrıca 2016 yılında Peugeot Motocycles Türkiye Distribütörlüğü, 2017 yılında Brixton Motorcycles Türkiye ve Lambretta Türkiye Distribütörlüğü ile birlikte motosiklet sektörüne yön veren firmalar arasına girmiştir.

 

Otomotiv sektöründe Aykan Motor olarak, Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana’da Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyümüştür. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Aynı zamanda İsotlar Otomotiv adıyla Adana ilinde Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetleri sunulmaktadır.

2020 yılı ile birlikte İsotlar Grup bünyesinde hayata geçirilen Mobilup.com.tr, Grup’un tüm hizmetlerini, ürünlerini dijital platforma taşıyacağı bir projedir ve daha önce bu kadar geniş kapsamda ele alınmamış önemli bir e-ticaret atılımıdır.

İsotlar Grup bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.

İsotlar Grup olarak bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılık ve istikrarımızı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.

 

Misyonumuz

Deneyimimizi, yenilikçi bakış açımız ile birleştirerek faaliyet alanlarımızı geliştirmek,

Dürüst ve kalite anlayışımız ile istikrarlı bir şekilde büyümek,

Gelişim ve büyümenin sürdürülebilirliğini sağlamak,

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ve şirketlerimize bağlılığını arttırmak.

 

Vizyonumuz

Faaliyet alanlarımızda evrensel standartlarda bir şirket olmak.

 

Değerlerimiz

Kalite, Dürüstlük, İnsana Saygı, Liderlik, Güç Birliği

 

 

 

İsotlar Grup, Yazılım Hizmetlerinde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

İsotlar Grup ürünlerini incelemek, hakkında detay bilgi almak için (https://www.isotlar.com.tr/tr/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!

Dijital Gen Haber

 

Bir Cevap Yazın