fbpx
 

Yazılım Sektörünün Parlayan Yıldızı Dijital Gen Seçildi

3 Şubat 2022by dijitalgen0

Yazılım Sektörünün Parlayan Yıldızı Dijital Gen Seçildi

Dijital Gen’e “Yılın En İyi Çıkış Yapan Şirketi” Ödülü

 

Yazılım ve teknoloji alanında ürünler geliştirerek 360 derece dijitali kalıcı hale getirmeyi hedef edinen Dijital Gen, sektör profesyonellerinin ödüllendirildiği Shining Star Awards’ta Yazılım kategorisinde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Şirketi” ödülüne layık görüldü.

 

2021 yılında kurulan ve hızla müşteri portföyünü genişleten Dijital Gen, ulusal ve uluslararası markaların katılım gösterdiği ödül töreni Shining Star Awards tarafından Yazılım kategorisinde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Şirketi” olarak ödüllendirildi. 

 

Hayvan haklarına ve çevre kirliliğine farkındalık yaratmayı hedefleyen Shining Star Awards, sanat, basın ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Bir çok farklı kategoride şirketin değerlendirildiği ve ödüle layık görüldüğü ödül töreni, alanının en iyi isimlerinin bir araya geldiği jürinin değerlendirmesi ile sonuçlandı.

 

Kurumsal hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleriyle markaların 360 derece dijitalleşmesini sağlayan Dijital Gen, Shining Star Awards’un 7 Şubat 2022 tarihinde Double Tree by Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

 

Bir Cevap Yazın