fbpx
 

Dijital Gen Kariyer Sayfası Açıldı

8 Eylül 2022by dijitalgen0

Dijital Gen Kariyer Sayfası Açıldı

 

Genç ve dinamik yapısı ile 2021 yılında İstanbul’da kurulmuş yenilikçi bir yazılım firması olan Dijital Gen, tüm işletmeler için ulaşılabilir yazılım çözümleri sunmayı hedeflemiştir. Günden güne gelişen projeleriyle adından söz ettirirken sektörde de yerini korumaya devam ediyor. Kurumsal web siteleri, E-Ticaret yazılım ve hizmetleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun yazılımlar üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Aynı zamanda farklı hedef kitlelere özel sunduğumuz mobil uygulamalar ile mobil yazılım sektördeki yerini almıştır. Mobil alanda hayata çıkardığı iOS ve Android mobil uygulamaları ile kurumsal ve e-ticarette yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Dijital Gen ekibi, işletmelere sunduğu özel yazılımlarıyla firmaların işlerini kolaylaştırır, zaman ve maliyet avantajı sağlar. Sizleri dinler, ihtiyaçları doğrultusunda firmalardan aldığı briefler karşısında en iyi şekilde süreci yönetir. Küçük detayları önemser ve sizlere zengin bir bakış açısı kazandırır. 

Başarılarınıza yardımcı olacak uzman ekibinin yer alacağı, işe alım süreçlerinin paylaşılacağı ve  Dijital Gen projelerini görüntüleyebileceğiniz Dijital Gen Kariyer sayfası açıldı. Tüm sosyal medya platformalarınızda görüntüleyebileceğiniz kariyer sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram

Dijital Gen Kariyer: https://www.instagram.com/dijitalgenkariyer/ 

Facebook

Dijital Gen Kariyer: https://www.facebook.com/DijitalGenKariyer 

Siz de yazılım alanında çalışmak ve farklı projeler geliştirmek için bizimle iletişime geçin.

Bir Cevap Yazın