fbpx
 

Clothing Supplier Kurumsal Kimlik Tasarımında Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

20 Nisan 2023by Dijital Gen0

Clothing Supplier Kurumsal Kimlik Tasarımında Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

 

Kısaca Clothing Supplier, 

Clothing Supplier, 2008 yılında kurulmuş bir Türk giyim markasıdır. Şirket, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir stil yelpazesi ile erkek, kadın, çocuk ve büyük beden kıyafetlerinde uzmanlaşmıştır. Türkiye’de büyük bedenler için kıyafet sunan ilk şirketlerden biri olmaktan gurur duyan Clothing Supplier, kendi mağazası aracılığıyla ve minimum sipariş gereksinimi veya minimum satın alma tutarı gerekmeden daha düşük fiyatlarla toplu olarak kıyafet satın almalarına olanak tanıyan toptan satış iş modeli ile hizmet vermektedir. Şirket, sektörde 10 yılı aşkın deneyime sahip köklü bir şirket olup, müşterilerine dünyanın her yerinden toptan ve perakende kıyafetler sunmaktadır. Ayrıca, ayakkabı, mücevher, çanta ve diğer moda aksesuarları da sunan bir platformdur ve müşteri hizmetleri ekibi 7/24 hizmet vermektedir. Clothing Supplier, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en son moda trendlerini takip ederek 2008 yılından beri müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır ve Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

Clothing Supplier hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.clothingsupplier.com/) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Clothing Supplier Kurumsal Kimlik Tasarımında genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte Daha Güçlüyüz.”

 

Share

Bir Cevap Yazın