fbpx
 

Arslanlar Otomotiv Web Tasarım ve Yazılımında Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

19 Nisan 2023by Dijital Gen0

Arslanlar Otomotiv Web Tasarım ve Yazılımında Çözüm Ortağı Olarak Dijital Gen’i Tercih Etti! 

 

Kısaca Arslanlar Otomotiv,

Çanakkale’nin Çan ilçesinde 1935 yılında Şevket Arslan tarafından kurulan aile işletmesi, zahire ve bakkaliye ticareti ile başlamıştır. Daha sonra işletme, manifatura, bakkaliye, elektronik, beyaz eşya, lastik, yem ve dayanıklı tüketim malları ticaretine de yönelmiştir. İş hayatına 2. kuşak Ramazan Arslan ve 3. kuşak oğulları ile birlikte devam eden aile, ticari faaliyetlerini 3 Ocak 1985 tarihinde Arslanlar Ticaret ve Sanayi Koll. Şti. adı altında sürdürmeye başlamıştır. 1987 yılında Otoyol Iveco, Tofaş, TürkFiat Traktör, Magirus ve Peugeot minibüs bayilikleri ile birlikte otomotiv sektörüne adım atan şirket, 1989 yılında Ford markasının bayiliğini almıştır.

Daha sonra, tüm hizmetlerin tek bir çatı altında verilebilmesi için 03.01.1997 tarihinde merkezi Çanakkale olan Arslanlar Otomotiv San. Ve Tic.A.Ş. kurulmuş ve Ford dışındaki bayiliklerden çıkılarak sadece Ford bayiliğine uygun bir tesis yapma kararı alınmıştır. 1997 yılı sonunda tamamlanan tesis, satış, servis, yedek parça, 2.el ve sigorta işlerinin bir arada yürütülebileceği 4000m2 kapalı ve 2000m2 açık alanı ile 1998 yılında hizmete açılmıştır.

Bir aile şirketi olan Arslanlar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. aynı zamanda Arslanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti ile sigorta, Arslanlar Koll.Şti. ile Dayanıklı Tüketim Malları ticaretine devam etmektedir.

Arslanlar Otomotivin Hedefleri

Arslanlar Otomotiv’in hedefi, Toplam Kalite Anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini karşılamak, müşteri sadakatini sağlamak, bölgelerinde Ford marka ve imajını yüksek tutarak pazarda lider olmak ve şirket hizmet kalitesini çalışanları ile beraber sürekli geliştirmektir.

Arslanlar Otomotiv hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.ford-arslanlar-canakkale.com/) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Arslanlar Otomotiv Web Tasarım ve Yazılımında genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

”Birlikte Daha Güçlüyüz.”

 

Bir Cevap Yazın