fbpx
 

WindyCar’ın Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu. 

10 Ekim 2023by Dijital Gen0

WindyCar’ın Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu. 

 

Kısaca WindyCar;

Koyuncu Grup, Türkiye otomotiv perakendeciliği sektöründe 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte olup, yarım asırlık deneyimi ile günlük kiralama sektörüne yeni bir vizyon kazandırmaktadır.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan WindyCar, 2013 yılında faaliyetlerine başlamıştır. WindyCar, müşterilere ekonomik fiyatlarla yüksek hizmet kalitesini bir arada sunma amacını taşımaktadır. Temel hedefi, müşterilerinin güven içinde seyahat etmelerini sağlamak ve onları özel hissettirmektir.

Türkiye genelinde havalimanı ve şehir içi şubeleri ile hizmet sunan WindyCar, her yıl genişlettiği şube ağıyla misafirlerine daha geniş bir coğrafyada hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Geniş araç filosu, her sınıftan seçenek sunmakta olup, düşük kilometreli ve yeni model araçlardan oluşmaktadır. Bu şekilde, araç kiralama konusundaki yüksek kalite beklentilerine cevap vermektedir.

Araç kiralamanın yanı sıra, WindyCar aynı zamanda misafirlerine kiraladıkları aracı satın alma imkanı da sunmaktadır. Bu, sektöründe bir ilki temsil etmektedir.

WindyCar’ın web sitesini incelemek ve hakkında detaylı bilgi almak için https://www.windycar.com.tr/ web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

WindyCar’ın Dijital Dönüşümündeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

Dijital Gen HaberBir Cevap Yazın