fbpx
 

Markanız 3 Boyutlu Reklamlarıyla Fark Yaratsın

5 Temmuz 2022by dijitalgen0

Markanız 3 Boyutlu Reklamlarıyla Fark Yaratsın

 

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz hologram teknolojisi, yakın gelecekte pek çok farklı alanda ve farklı şekillerde hayatımıza girebilir. Yeni nesil reklam alanlarının artması, yeni teknolojileri beraberinde getiriyor. Peki 3D hologram da bunlardan biri mi? Bizim cevabımız evet. Teknolojiyi ve yaşanılan çağdaki yenilikleri merak ediyorsanız bu yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

3D Hologram Tam Olarak Nedir?

Hologramlar, gerçek nesnelerin üç boyutlu görüntülerini lazer teknolojisiyle gösteren iki boyutlu yüzeylerdir. Üstelik görüntüleri 3 boyutlu görmek için özel gözlük takmanıza gerek yoktur. Bu görüntüler hareket edebilme becerisine sahiptir. Daha çok yeni nesil reklam olarak kullanılan 3D Hologram Teknolojisi yenilikçi eğitim yöntemlerinin arasında yer alıyor. Örneğin, eğitim sektöründeki hologram teknolojisi; coğrafya, biyoloji, fizik gibi birçok farklı derste kullanılan ve hem üç boyutlu hem de renklendirilmiş eğitim materyalleri sayesinde eğitim sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

Dijital Gen Güvencesiyle 3D Hologram Led Fan Sahibi Olun!

Yazılım ve teknoloji alanında çalışmalarına devam eden Dijital Gen, ürün ve hizmetlerinizi 3D Hologram Led Fan ile sunmanıza destek oluyor. Geleceğin teknolojileri arasında sıkça adını duyacağınız 3D hologramla şimdiden markanıza yatırımlarınızı yapmanın tam zamanı.

3D Hologram Led Fanı incelemek için: https://youtu.be/ex4hWOUV6mc

Satın alındığında paketin içeriği: 

3D holografik reklam makinesi: 1 Adet

Adaptör: 1Adet

USB kart okuyucu: 1 Adet

Montaj braketi: 1 Adet

Genişleme vidası: 2 Adet

Kullanım kılavuzu: 1 Adet

Ürünün teknik özellikleri: 

Ürün boyutu: 45cm

Anma gerilimi: AC100-249V, 56-60Hz

Lamba yuvası sayısı: 510

Destek formatı: MP4/JPG/GIF/MOV

Anma gücü: 30W

Çözünürlük: 1400*510

Ürün boyutu: 420mm * 74mm * 55mm

Ağırlık: 450g

Bir Cevap Yazın