fbpx
 

Güzel Bir Yıl Kapatıyoruz!

26 Aralık 2022by dijitalgen0
Güzel bir yıl kapatıyoruz!

 

Henüz 2. yılımızda yazılım ve teknoloji firmamız Dijital Gen ve Mini Planet ajansımız ile birlikte harika bir yılı sona erdiriyor olmanın sevinci içerisindeyiz.

2022 yılı gerçekten dinamiklerin çok sert değiştiği farklı bir yıldı, fakat ekip olarak kararlılığımızı hiçbir zaman bırakmadık ve işimize odaklandık, bu sebeple ayrıca mutluluğumu dile getirmek isterim.

Ciromuzu 5 kat artırdığımız, personel sayısını 2 katına çıkardığımız, müşteri sayımızda ise 3,5 kat büyüme elde ettiğimiz bir yılı geride bırakmaya sayılı günler kala, yürüttüğümüz iş ortaklıkları ve geliştirdiğimiz yeni ürün ve projeler ile elde ettiğimiz kazancımızı yatırıma dönüştürmeye devam ediyoruz.

2023 yılında da Dijital Gen projeleri konuşulacak!

1 Milyon TL bütçe ayırdığımız Çocuklar için Gelecek sosyal sorumluluk projemiz ile 5500’den fazla öğrencimize Sanal Gerçeklik teknolojilerini konusunda eğitimler verdik, deneyimlemelerini sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Bu yıl temelini attığımız Dijital Gen Akademi ile yazılım alanında eğitimler vermeye başlayacak ve yazılımcı yetiştirerek istihdam sağlamak için çalışıyor olacağız. Dijital Gen Akademi ile ayrıca sizleri birçok yenilik bekliyor olacak, buradan spot vermiş olalım 🙂

Yeni yılda da katma değeri olan proje ve ürünlerimiz üzerinde çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.

İnteraktif & Dijital Kataloğumuz YDC, ile birçok firmamız dijitalleşmenin sürdürülebilir gücünden yararlandı.

Dijital Kartvizit ürünümüz Genvizit ile hızlı bir ivme yakalamayı başardık, yaklaşık 600 kullanıcıya ulaştık ve 2023’te tahmin ediyorum 2000’li sayıları konuşmaya başlayacağız.

Kuveyt ve Özbekistan ülkelerinden yazılım alanında işler alarak uluslararası çalışmalarda bulunmayı başardık.

İş ortaklıklarımızı geliştirdik ve Akım Metal Ar-Ge departmanı ile İSGen yazılımlarını piyasaya sürdük, 2023 yılı itibariyle ise adını sıkça duyacağımız, firmalarımızın İSG alanındaki yardımcısı olabilecek benzersiz bir ürünü sizlere sunuyor olacağız.

2023 yılı hedeflerimizde ise daha çok macera var. Allah izin verirse, özellikle yılın 2. yarısında yurt dışı pazarında birçok ülkede markamızı ve ürünlerimizi duyurmaya başlayacak olmanın büyük heyecanı içindeyim.

Şunu hiçbir zaman unutmuyorum. Bu bir ekip işi, ekibimdeki her arkadaşıma katkılarından ve özverili çalışmalarından ötürü buradan da teşekkür ederim.

 

Hayalleriniz Hayatınız Olsun,

Sercan Kasım

Bir Cevap Yazın