fbpx
 

Dijital Katalog Paneli Nasıl Çalışılır?

28 Nisan 2023by Dijital Gen0

Dijital Katalog Paneli Nasıl Çalışılır?

 

https://admin.yourdigitalcatalog.com/login üzerinden size yönlendirilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

 

Dijital Katalog panelinizde katalog adınızı oluşturmakla başlayın. Kataloğunuzun boyutunu kendiniz seçerek hazırlamaya başlayın.

 

 

Açılan sekmede fotoğraflarınızı yükleyebileceğiniz bir alan çıkmaktadır.

 

 

Katalog sayfalarını 300 kb’ye kadar JPG olarak bilgisayarınıza kaydedin. Kataloğunuzda yer almasını istediğiniz sayfaları seçin ve sisteme yükleyin.

 

 

Kataloğa eksik ya da fazla eklediğiniz görsellere bu alanda değişiklik yapabilirsiniz. Katalogta sayfalar arasında değişikliği bu alanda yapabilirsiniz.

 

Bu alanda yer alan görseli ve kataloğun adını sadece siz görebilirsiniz. Kataloğunuzun sayfalarını oluşturduktan sonra linklendirme işlemine başlayabilirsiniz.

 

 

Link ekleme, kataloğu düzenleme ve kaydetme özellikleri bu alanda yer alıyor. ”+” İşareti üzerinden linklendirme yapabilirsiniz.

Linklendirme işleminiz bitmesi durumunda kaydedip diğer sayfaya geçmeniz gerekmektedir. Kaydetme işlemini her sayfa için ayrı ayrı yapmalısınız.

 

Eklemek istediğiniz linki bu alana kopyalayın ve kaydedin.

 

 

Ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı linklendirebilirsiniz. Link verilen butonların üzerinde istediğiniz boyutta ayarlanabilir şeffaf bir buton oluşur. Sol tarafta bulunan kalem simgesi ile linki düzenleyebilir ya da sağ tarafta bulunan çarpı işareti ile linklendirmenizi silebilirsiniz.

Telefon numaranızı linklendirme alanına eklerken tel:05xx xxx xx xx şeklinde yazmalısınız.

 

 

Tüm sayfaları kaydettikten sonra kataloğunuzu yayına alabilirsiniz

 

 

Kataloğunuzdaki sayfa sıralamasını değiştirmek isterseniz bu alandan düzenlemeler yapabilirsiniz.

 

 

Bu alanda kataloğunuzun diline göre linkinizin sonuna Tükçe ise ”tr” İngilizce ise ”en” gibi eklenti yazmalısınız.

Tebrikler kataloğunuz artık hazır ve yayına alındı!

kurumadı.yourdigitalcatalog.com/tr adresiyle giriş sağlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın