fbpx
 

Dijital Kartvizitiniz Sayesinde Tek Bir Link ile Dünyanın Dört Bir Yanına 7/24 Ulaşın

29 Temmuz 2022by dijitalgen0

Dijital Kartvizitiniz Sayesinde Tek Bir Link ile Dünyanın Dört Bir Yanına 7/24 Ulaşın

Yeni nesil kartvizitlerden biri olan Genvizit, giderek dijitalleşen ve mobil cihazların kullanımında artışın yaşandığı günümüzde geleneksel kartvizitlere alternatif olarak geliştirilmiş bir kartvizit çeşididir. Teknoloji ile kartvizit kullanımına yeni bir bakış geliştiren Genvizit’i kullanmak da üstelik çok kolay. Kurumların ve kişiler kurumsal kimliğine şıklık katacağını düşündüğümüz Genvizit peki hangi özelliklere sahip? Bu yazımızda Genvizit’i sizler için yakından inceliyoruz.

 

Neden Genvizit?

 

Dijitalin getirdiği yenilikler ve kolaylıklar sayesinde Genvizit’in kullanıcılarına sağladığı avantajlar saymakla bitmiyor. Genvizit kullanmanızda etkili olacak Genvizit özelliklerini sizler için detaylandırdık. 

Kullanımı Kolay Panel

Panel kullanımını öğrenmek oldukça kolaydır. Kullanım kolaylığı sayesinde kişisel bilgilerinizi zaman kaybetmeden başkaları ile anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Genvizit’in sade, basit, anlaşır ve modern arayüz tasarımı ile kullanıcılarını mutlu ettiğini pekâlâ söylemek mümkün. 

Özelleştirilebilir Link

İletişim bilgilerinizi tek bir link sayesinde müşterilerinizle zaman ve mekân fark etmeksizin paylaşma imkânı sunar. 

Ürün ve Hizmetlerin Listelenebilmesi

Genvizit yalnızca bir kartvizit değildir. Sunduğunuz ürün ve hizmetlerinize Genvizit’inizde yer verebilir bir yandan ürün ve hizmetlerinizin tanıtımlarını yapma olanağına sahip olursunuz. 

İçeriği Linklendirme İmkânı

İşletmenizin, sizin ve hizmetlerinizin sahip olduğu tüm sosyal medya hesaplarınıza link ekleme imkanına sahip olursunuz. Bu sayede müşterilerinizi direkt olarak ilgili sayfalara yönlendirebilirsiniz. 

QR Kodu ve Link ile Kartviziti Paylaşma İmkânı

QR Kodlar tüm dünyada gittikçe popüler hale geliyor. Bunda elbette kullanıcıların içeriği hızlıca görüntüleyebilmeleri oldukça etkili. Siz de Genvizit’inizde yer alan QR Kodunuzu mobil cihazınıza indirebilir, tüm dijital mecralarda paylaşabilirsiniz. QR kodunuzu mail imzası veya basılı kartvizit gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Yazı ve Arka Plan Değiştirme / Belirleyebilme 

Genvizit’inizi kendi tasarım zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Yeni bir arka plan kullanımı tercih edebilir ve arka planınızı görsel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Genvizit’inizde yazı fontunuzu değiştirebilir sizi ve işletmenizi en iyi yansıtan yazı karakterini (fontu) Genvizit’inize uygulayabilirsiniz. 

Mobil Uyumlu Arayüz

Mobil cihazlar günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası. Genvizit ise tamamen mobil uyumlu bir arayüze sahip. Genvizit’inizi tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Tek Tıkla Rehbere İndirme

Genvizit’te yer alan bilgiler tek tıkla rehbere kolayca indirilebilir. Genvizit kişileri rehbere ekleme, bilgilerini arama gibi uzayan tüm süreçleri ortadan kaldırır ve insanlarla iletişime geçmenizi hızlandırır!

Rehber Görüntüleme Sayısı Grafiği

Rehberinizin görüntülenme sayısı size özel panelinizde yer alır.

Hakkında ve Özet Bilgilerin Yer Alması

Genvizit’te yer alan Hakkında bölümünde, müşterilerinize ve karşınızdaki kişilere kendinizi tanıtan, kariyer geçmişinizden ve çalışmalarınızdan bahseden yazılar ekleyebilirsiniz. 

Video Oynatma Özelliği

Genvizit’inize ekleyebileceğiniz videoları panel üzerinde sorunsuzca oynatabilirsiniz. 

Fotoğraf ve Videoları Listeleme

Genvizi’te fotoğraflarınızı ve videolarınız listeleyebilir böylece görünür olmalarını sağlayabilirsiniz. 

 

Genvizit ‘in Sıradan Kartvizitlerden Ne Farkı Var?

 

  • Basılı kartvizitlerin çoğunun kısa sürede çöpe atılması ciddi bir kâğıt israfına yol açıyor. Dijital kartvizitler sayesinde, geleneksel kartvizit basma düşüncesini sonlandırıldığı için kartvizitler için yapılan kâğıt israfının büyük ölçüde önüne geçilmiş oluyor. 

 

  • Doğal yaşama katkıda bulunan ve çevreci bir yaklaşımına sahip dijital kartvizitler sayesinde sürekli kartvizit bastırma ihtiyacınızı sonlandırabilir, yalnızca bir kez satın aldığınız Genvizit ile sınırsız kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. 

 

  • Sıradan kartvizitlerde yer alan bilgiler oldukça sınırlıdır. Sizin, işinizin ve işletmenizin hakkında yalnızca temel bilgileri içerisinde bulundurur. Dijital kartvizitler ise kendiniz, başarılarız ve çalışmalarınız hakkında detaylı içerikler paylaşabileceğiniz modern ve yenil nesil kartlardır. 

 

  • Sıradan kartvizitleri bastırmak için harcadığınız para, dijital kartvizit satın almaya göre daha maliyetlidir. Yalnızca bir defa dijital kartvizit tercih ederek kartvizit masraflarına elveda diyebilirsiniz. 

 

  • Sıradan kartvizitleri her zaman yanınızda taşıyamayabilir ve o gün yanınıza almayı unutabilirsiniz. Fakat Genvizit’ in sağladığı özellikler sayesinde kartvizitinizi görüntüleme ve paylaşma seçeneğine sahipsiniz.

 

Genvizit’e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

 

Bir Dijital Gen ürünü olan Genvizit hakkında detaylı bilgi almak ve Genvizit’e sahip olmak için; www.genvizit.com resmi internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Gen bir Yazılım ve Teknoloji firmasıdır. Yenilikleri takip eder ve yazılımlarında kullanarak farklı alanlarda yeni ürünler sunar. 

360 derece dijitalleşmek için ihtiyacınız olan Yazılım ve Teknoloji Dijital Gen’de! Stratejik tespitten web yazılım hizmetlerine kadar birçok alanda sizinle çalışmaya hazırız.

Dijital Gen ile tanışmak için www.dijitalgen.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın