fbpx
 

Özgü Grup’un Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu

3 Haziran 2022by dijitalgen0

Özgü Grup’un Dijital Dönüşümdeki Çözüm Ortağı Dijital Gen Oldu.

 

Kısaca Özgü Grup,

Hızlı ve etkin çözümleri ile İnsan Kaynakları (İK) alanında sektördeki en iyi hizmeti sunmak maksadıyla, 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen dönemde Katma Değerli Hizmetler (VAS) ve İdari Hizmetleri de bünyesine alarak, İnsan Kaynakları alanında yaptığı çalışmaları genişletmiş ve faaliyet alanında bir fark yaratmayı başarmıştır.

Müşterilerine daha kapsamlı bir hizmet vermek adına, 2010 yılında Lojistik sektörüne de dahil olmuş ve başarılarını kalite belgesi ile tescillemiştir. Lojistik alanındaki yenilikçi tavrı ile ilerlediği yolda, rakipsiz ve kaliteli çalışmalarını yurdun dört bir köşesine taşımıştır.

2018 yılında kurulan Frekans İnsan Kaynakları Destek Hizmetleri Tic. A.Ş. ile de İK Süreç Danışmanlığı, Operasyonel İnsan Kaynakları Yönetimi, Personel Tedariki, SGK ve Teşviklerin Yönetimi, Seçme Yerleştirme ve Eğitim konularında hizmet vermektedir. Özgün çalışma prensipleri ve paydaşlarıyla kurduğu üst seviyedeki iletişim ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, bütüncül bir yaklaşımla A’dan Z’ye eksiksiz olarak sunabilmektedir.

Hızla büyüyen ve gelişen dünyada, Özgü Grup da hizmet verdiği her alanda hızla gelişmiş, değişmiş; en kaliteli ve en verimli çalışma yöntemleri ile müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamıştır.

Özgü Grup, kalite standartlarına uygun olarak yürüttüğü hizmet ve faaliyetlerini; kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yıllardır olduğu gibi bundan sonra da müşterilerine sunmaya kararlıdır.

Güvenilirlik başta olmak üzere, sürekli gelişim, kuvvetli iletişim, disiplin, ürün ve hizmet kalitesi ana başlıkları altında ifade edilebilecek şirket değerleri sayesinde, Lojistik ve İnsan Kaynakları alanlarındaki yerini her gün daha da ileriye taşımaktadır.

 

Özgü Grup web sitesini incelemek, hakkında detaylı bilgi almak için (http://www.ozgu.net/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Özgü Grup dijital dönüşümde genç ve dinamik yapısı ile ilgi çeken Dijital Gen’i çözüm ortağı olarak tercih etti.

“Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!”

 

Dijital Gen Haber

 

Bir Cevap Yazın